Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan od 59m2 vo Aerodrom

0 MKD

Shitet nga: Joco 06 Jan 14:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Stanot se naoga na odlicna lokacija,na prvi kat vo zelenite zgradi vo Aerodrom,blisku do osnovno uciliste i gradinka,Capitol mall i Biser.
Stanot e 59 m2 plus podrum.
Stanot e vo odlicna sostojba so novi prozorci,vgradeni plakari,klima ured,sigurnosna vrata.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione