Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan od 65m2 vo Aerodrom

68 000 EUR

Shitet nga: Данило 08 Mar 14:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Одржуван,реновиран,со надворешна изолација,на 3ти спрат,на јужна страна,паркинг простор,мирно место,во близина има и градинка и школо,на 20 мин од Капитол и Бисер
Данило
070-546-881
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione