Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan od 67m2 na prizemje vo Aerodrom

65 000 EUR

Shitet nga: Dragan 23 Dhj 14:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Se prodava stan vo Aerodrom do TC Biser od 60 m2 stanben prostor, 13 m2 balkoni i 3m2 podrum, stanot e na prizemje so dvor.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione