Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

STAN OD 92m2 VO AERODROM

0 MKD

Shitet nga: Снежа 08 Mar 21:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Продавам стан во 4 -те кули до нова железничка станица.
Стара градба ( 89-та година)
14 -ти кат во 16 катна кула ( не е подкровје)
Станот се продава празен, не е реновиран но е одржан.
Има две балкон лоџии и подрум.
Со парно од топлификација.
Ориентација југ-југоисток ( со поглед кон водно и скопската котлина).
Кулата е со два лифта.
Бесплатен паркинг
Во непосредна близина е основното училиште Браќа Миладиновци.

ЦЕНА ПО ДОГОВОР
Снежа
075844058
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione