Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan vo voena zgrada Aerodrom 72m2

75 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: CAPITOLIA HILL -Real Estate Agency 18 Shk 09:15 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
CAPITOLIA HILL  -Real Estate Agency
ODLICEN STAN SO DVORNO MESTO OHRIDATI 92 000 ЕУР
NOVOGRADBA STAN VO CENTAR OHRID 53m2 1 250 ЕУР
STAN VO OHRID LAGADIN 39m2 so dvorce 1 300 ЕУР
STANOVI NOVOGRADBA 31m2 I 54m2 Taftalidze 1 1 100 ЕУР
Se prodava odlicen trosoben stan vo voena zgrada nas.Aerodrom. Stanot e kompletno renoviran so novi vrati i prozori, osven kupatila. Ima 2 spalni sobi, kupatilo i wc, terasa, logija. Pogled kon park mirna okolina. Kat 5/7 so lift. Parking pred zgrada.
CAPITOLIA HILL -Real Estate Agency
- Posreduvanje pri kupoprodazba na nedviznosti - Kompletno vnatresno enterierno ureduvanje- izrabotka na mebel po merka, pomos pri izborot na gotov mebel, bela tehnika, osvetluvanje - Organiziranje na prostorot po Feng Shui pravila - Izrabotka i realizacija na proekti so LED ili obicno osvetluvanje za delovni i stanbeni prostorii - Kompletno renoviranje
Vizitoni faqen e biznesit tonë
TC BEVERLY HILLS ul. Naroden Front SKOPJE Tregoje në hartë
076200776
https://www.capitolia.mk
CAPITOLIA HILL -Real Estate Agency
076200776
Leaflet
CAPITOLIA HILL  -Real Estate Agency
CENTAR MAL LOKAL 6m2 SO KANCELARII 83m2 I MAGACIN 155 000 ЕУР
NOV OBJEKT - SPA CENTAR SO BAZEN 0 ЕУР
STAN OD 154m2 VO ZGRADA NA VERO CAIR 152 000 ЕУР
PLAC ZA IZGRADBA NA APARTMANI I HOTEL - KOMPLEKS 80 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione