Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

TROSOBEN STAN NOVOGRADBA NA 2 KAT VO NOVO LISICE

61 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: АСКА НЕДВИЖНОСТИ-ASKA NEDVIZNOSTI 06 Mar 17:53 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
АСКА НЕДВИЖНОСТИ-ASKA NEDVIZNOSTI
078 200 980 , 02-5205-248
Leaflet
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Ш.24261 СЕ ПРОДАВА ТРОСОБЕН СТАН 66М2 ВО НОВОГРАДБА ВО НОВО ЛИСИЧЕ НА КАТ 2/6
ОРИЕНТАЦИЈА И/С ИМА И ГАРАЖЕН ПРОСТОР

ЦЕНАТА Е 61.000 СО ГАРАЖНИОТ ПРОСТОР

КОНТАКТ ТЕЛ. 078/200-980
АСКА НЕДВИЖНОСТИ-ASKA NEDVIZNOSTI
Посредуваме при продажба и изнајмување на куќи , станови, деловен простор....
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Аминта Трети 58/2 Tregoje në hartë
078 200 980 , 02-5205-248
АСКА НЕДВИЖНОСТИ-ASKA NEDVIZNOSTI
078 200 980 , 02-5205-248
Leaflet
АСКА НЕДВИЖНОСТИ-ASKA NEDVIZNOSTI
KOMPLET NAMESTEN 2 SOBEN STAN 0 ЕУР
STAN VO EPICENTAR NA SKOPJE 71 000 ЕУР
Trosoben stan na prizemje vo Aerodrom kaj MZT sala 72 000 ЕУР
4 SOBEN NAMESTEN STAN VO KAPISTEC 300 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione