Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan 93m2 vo Aerodrom renoviran komplet namesten

0 EUR

Shitet nga: Aleksandra 24 Pri 18:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Stanot Se naoga na Odlicna lokacija-pocetokot na Novo Lisice...mirna i Tivka okolina opkruzen so parkovi I zelenilo! Vo blizina ima skolo,gradinka,trgovski centar,posta,banka,marketi...Sprat 3-Ti od 4 vo niska zgrada so vkupno 9 stana...kompletno renoviran so pvc prozori,blidor vrata,nova instalacija i vodovod,lakiran parket..LUKSUZNO NAMESTEN!!!Zamena Za pomal stan ili avtomobil!!!
Aleksandra
070244313
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione