Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan na prekrasna lokacija vo Aerodrom

81 000 EUR

90 000 EUR

Shitet nga: Бојан 23 Pri 13:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се продава стан на прекрасна локација во населба Аеродром. Станот е на мирна и тивка локација во еден од најубавите делови во Аеродром. Располага со 91 м2 површина, од кои 77,8 m2 се грејна површина (градско парно), а 14 м2 во балкон, тераса и лоѓија. Станот се наоѓа во воените кули, во цврста и квалитетна градба, на 14ти кат, со прекрасен поглед од две страни (источно и северно).
Простории:
- две спални соби
- детска соба
- WC бања
- гостинско WC
- кујна
- балкон
- тераса
- дневна соба
- два ходници
- лоѓија
- подрум
Станот е со чист имотен лист и редовно платени сметки. Без никакви хипотеки или заостанати долгови.
Погоден е и за преградување или преуредување по ваша желба.
Бојан
078304033
Në fillim