Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

STAN NA PRIZEMJE SO DVOR VO AERODROM

80 000 EUR

Shitet nga: Brane 14 Shk 16:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Продаваме стан во Ново Лисиче. Станот е на приземје со дворче. Може да се влезе во станот и преку двор и преку влез. Станот е комплетно реновиран што значи немате дополнителни инвестиции освен да се прекречи по желба. Нови плочки секаде, нов пархет, нови прозори и внатрешни врати. Целосно реновирано купатило, нова кујна и вградени плакари. Целосно сменета ел. Инсталација и од термоизолација имаме ставено. Станот се остава со 2 клими една во делот на спалните и една во дневната. Има простор за договор околу цената.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione