Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan od 38m2 vo Micurin

37 000 EUR

Shitet nga: Jordan 26 Jan 18:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se prodava dvosoben stan od 38m2, vo Aerodrom-Michurin(vo blizina na Tanec),na 2min. od zeleznichka stanica i 10min. od centar. Na vtori sprat, ima lift i parno greenje. Godina na gradba 2004. Strana jugo-istok.
Vreme za razgleduvanje vo rabotni denovi posle 18.00 casot. Sabota i nedela po dogovor.
Ve molime bez posredstvo na agencii.

Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione