Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan od 57m2 vo Aerodrom

0 MKD

Shitet nga: Ristana Nikolova 11 Jan 12:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Stan za mladi i umetnicki dusi so specificen vkus...
Vo nego veke dve decenii vladee mir,harmonija,sloga...
Vo nego nestata traat dolgo..
Ima samo 57mk i e na 3ti kat vo mala zgrada pozadi Tri Biseri,nas.Aerodrom ...
Povelete na 071390141 ke se dogovorime ...
Ristana Nikolova
071390141
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione