Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan od 58m2 so 9m2 balkon vo Aerodrom kaj Rudarski

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ААМ Недвижности 26 Mar 16:34 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
станот се наога веднаш спроти Рударски институт, кај Веро аеродром, на 9кат од 10, исток ориентација, 1спална, дн со трп, кујна остава и утилити, можност за уште една спална соба. Подрум 3м2, реновирано купатило, плочки кујна и паркет


инфо: 076/649-607
ААМ Недвижности
Млада Агенција со најискусните Брокери на пазарот, кои се секогаш со Вас
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Даме Груев бр. 7 локал 9 Tregoje në hartë
076649607
ААМ Недвижности
076649607
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione