Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan od 58m2 vo Aerodrom

52 000 EUR

Shitet nga: Tatjana Veleva 10 Jan 15:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Prodavam stan vo Aerodrom,gradba od Tehnika,ubav raspored,cisti dokumenti,povolna cena
Tatjana Veleva
071371180
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione