Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan od 59m2 vo Aerodrom

57 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Нови Мпжности 08 Gush 12:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se prodava stan vo nas Aerodrom na visko prizemje so cist imoten list so odobrenie i za deloven prostorso vlez od dvor mosne povolno
Нови Мпжности
071668162
Leaflet
Në fillim