Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

STAN OD 63m2 VO AERODROM

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ДОМ ДИЗАЈН 11 Jan 13:01 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
Mnogu ubav stan vo Taftalidze 54m2 0 ЕУР
2 SOBEN STAN VO CAIR 42 800 ЕУР
Se izdava trosoben stan prazen vo Kapistec 300 ЕУР
Garsonjera so dvor od 50m2 vo Kozle 51 200 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се продава стан во населба Аеродром, 63м2 + 16м2 тераса, на прв кат.
Евидентен Број 27439
контакт тел. 078/339-365
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Tregoje në hartë
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544, 078 339 362
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
Plac vo Vizbegovo 135 000 ЕУР
Moderen stan  vo Taftalidze 2 200 ЕУР
Stan od 68m2 vo Kozle 1 100 МКД
EXTRA GARSONJERA VO KISELA VODA 36 700 ЕУР
Në fillim