Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan od 70m2 nova gradba 2020god Aerodrom

80 000 EUR

Shitet nga: Никифор 29 Maj 19:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се продава стан од 70 м2 плус сопствена гаража.
Станот се наоѓа во срцето на градот, во Мичурин, на само 5 минути пеш од Веро Џамбо, а на 3 минути од автобуска станица. Југо-источна ориентација со прекрасен поглед. На 4ти кат во зграда со два лифта.
Станот е во изградба, се очекува да биде готов во октомври 2020.
Дневната гледа на исток и на југ, има прекрасна дневна светлина и топлина. Сликата во прилог со поглед кон Водно е од дневната соба, кон југ.
Има две спални соби, дневна + кујна, една бања и еден гостински тоалет.
Во непосредна близина има училиште, паркче, супермаркети.
Со имотен лист. Цената е фиксна.
Никифор
077988006
Leaflet
Në fillim