Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan od 75m2 vo N Lisice

66 000 EUR

Shitet nga: jovce 15 Jan 13:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Prodavam stan vo n.lisice , na odlicna lokacija , stanot se naoga sproti parkot avion...stanot e 75 m2, trosoben ; eden toalet , kujna , ostava , trpezarija , dnevna , dve spalni sobi , dva hodnika + terasa 5m2 + podrum 7m2....

cena 66 000 euro

informacii na tel. 078363688 - jovce
078442934 - aleksandar
Leaflet
Në fillim