Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan od 77m2 vo Aerodrom

75 000 EUR

Shitet nga: тина 20 Maj 21:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
станот има кујна,дневна ,трепезарија,спална,детска,купатило,гостински тоалет,тераса
тина
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione