Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan od 85m2 vo Skopjanka

67 000 EUR

Shitet nga: Mimi 27 Nën 10:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Se prodava stan vo Skopjanka na 5ti sprat od vkupno 6 sprata,vlezot e so dva lifta,stanot e 85m2 so dve spalni dve w2 i terasa
Leaflet
Në fillim