Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan so sopstven dvor

150 000 EUR

Shitet nga: Vojce Blazevski 08 Dhj 08:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Stan od 140 m i dvor od 100 m plus dve garazi
Vojce Blazevski
078-326-139
Leaflet
Në fillim