Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan sproti Kapitol vo Aerodrom

55 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ДОМ ДИЗАЈН 17 Pri 16:18 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
TOP STAN VO KAPISTEC 65 400 ЕУР
SE IZNAJMUVA TOP GARSONJERA VO CENTAR 200 ЕУР
Trosoben stan kaj Dramski 97 000 ЕУР
KUKA od 342m2 i PLAC OD 221m2 vo VLAE -
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се продава празен стан од 55 м2 + 2м2 подрум/ дневна соба, трпезарија, кујна, една спална соба, тераса, ходник, купатило, подрум, на трети кат од можни пет, лифт има и парно греење има. Спроти трговскиот Капитол. Цената не е фиксна
Евидентен број 31043
Контакт Тоше 078/339-365
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Tregoje në hartë
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544, 078 339 362
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
DVOSOBEN STAN VO K VODA 60m2 51 000 ЕУР
Moderen stan  vo Taftalidze 2 200 ЕУР
Stan vo od Aerodrom 53m2 55 650 ЕУР
Stan od 103m2 kaj Simpo 950 ЕУР
Në fillim