Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan vo Aerodrom 80m2 so prekrasen raspored

80 000 EUR

Shitet nga: Violeta 29 Maj 15:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Prodavam stan 80 m2 vo voenite zgradi ul. Vladimir Komarov br. 36 vl. 3 stan 10,2 sprat, ima lift, so dve terasi,2 wc-inja, podrum, prekrasen raspored i besplaten parking
Violeta
070388089
Leaflet
Në fillim