Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

STAN VO AERODROM 83М2

Shpallja e kompanisë Shitet nga: АРХИТОП АГ ДООЕЛ Sot 12:03 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
From
Store
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се продава стан во Аеродром во близина на автобуската станица,83м2 со две спални соби,дневна,трпезарија,кујна со прозор,гостинско вц,бања,балкон и подрум 4м2.Станот е на 1 кат има лифт и централно греење,ориентација северозапад.Се продава празен ,полунаместен(со вградени плакари) или комплетно наместен во зависност од потребите на купувачот.Станот е погоден за фамилија или за фирма.
шифра.2039
АРХИТОП АГ ДООЕЛ
Agencija za nedviznosti
Visit our store page
Кузман Јосифовски Питу бр.1/4 мез.лок.13 Show on the map
075255695
АРХИТОП АГ ДООЕЛ
075255695
Në fillim