Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan vo Aerodrom itno

35 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Goran 17 Pri 16:18 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Стан во Ново Лисиче со тераса и подрум
Goran
Posreduvame vo promet so nedviznini - Zakup i Kupoprodazbi na Stanovi i Delovni Prostori Agenciskata usluga na Zakup do 300e se naplatuva samo od stranata na sopstvenicite na nedvizninite
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Partizanski Odredi 46 Tregoje në hartë
+389 70250658
Leaflet
Goran
Odlicen Stan vo strog Centar za samec ili par 400 EUR
Stanovi vo Singelic 750 EUR
Kancelarija vo Centar 65 000 EUR
KAPISTEC NOV NEVSELEN LUKSUZEN 2 SPALNI I GARAZA 500 EUR
Në fillim