Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan vo Aerodrom na prizemje so 2 vleza

Shitet nga: valentina 28 Nën 20:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Itno prodavam stan vo Aerodrom na prizemje,karsi hotel Rusija.Ima parkin mesto koe ne se naplaka.Stanot e renoviran so 3 spalni ,golema dnevna ,1 kupatilo i dodaten toalet,Terasi od 2 strani so 2 vleza.
Idealno mesto za ziveenje a moze i za ordinaci ili drugi delovni dejnosti. cena po dogovor
telefon za kontakt 070 220 518
valentina
070 220 518
Leaflet
Në fillim