Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan vo Aerodrom

60 000 EUR

Shitet nga: Vele 19 Maj 20:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Prodavam 2 soben stan vo Aerodrom ,63 m2 na prvi
kat od 4, so parno, ponova zgrada, so podrum 6m2,
ima moznost za prosiruvanje + 1 soba, cena po dogovor, moze i za firma.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione