Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

STAN VO AERODROM

0 EUR

Shitet nga: dime 12 Nën 17:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
PRODAVAM STAN VO NOVO LISICE NA UL FEBRUARSKI POHOD SO PARKING MESTO NA 7 MI SPRAT OD 7
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione