Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan vo Aerodrom

Shitet nga: Vide lazarevski 20 Qer 18:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Stanot se naogja sproti Tri biseri i e na 4ti kat so besplaten parking pred zgrada.
Cena po dogovor.
Vide lazarevski
071339406
Leaflet
Në fillim