Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan vo Aerodrom

900 EUR

Shitet nga: Marina Dje 13:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se prodava stan vo naselba Aerodrom vo blizina na T.C. Biser, sproti Vero. (71m2)
Kontakt: 075 226 976
072 314 982
Leaflet
Në fillim