Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan vo Dracevo 64m2 i 6m2 podrum

40 000 EUR

Shitet nga: Marjan Gjorsev 21 Tet 15:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se Prodava Stan vo naselba Dracevo od 64 m2 vednas do igralisteto na SSK mladinec.
Stanot e na Ulica Kopernikova 19.
Stanot raspolaga so 2 spalni sobi,dnevna soba,kujna,kupatiloi, predsobje i terasa.
Tel za kontakt;
070/351-753
070/351-754
Marjan Gjorsev
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione