Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

STAN VO GRADBA 46M2 AERODROM

1 000 EUR

Shitet nga: ЛИДЕР 23 Jan 14:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
ODLICEN STAN GRADBA MEGA AKUSTIK VSELIV MART 2018GOD.
EKSKLUZIVEN KOMPLEKS GRADIA HOME !!!!
46M2,EDNA SPALNA SOBA,KOMFOREN DNEVEN PRESTOJ,KUJNA,BALKON,BANJA,JUZNA ORIENTACIJA !!!!
IV-TI KAT OD VI
POVEKJE INF. NA 078-263-435
CENA 1000E X M2 !!!!
ЛИДЕР
078-263-435
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione