Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan vo gradba Aerodrom 101m2

1 100 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: CAPITOLIA HILL -Real Estate Agency 03 Tet 10:35 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se prodava stan vo gradba vo nas. Aerodrom kaj Majcin Dom. Stanot e 101m2. Kat 3ti. Orientacija istok kon Crkvata. Otvoren pogled. 3 spalni sobi. Moznost za kupuvanje parking mesto 5250 eur.
Gotov i vseliv kraj 2020ta
CAPITOLIA HILL -Real Estate Agency
- Posreduvanje pri kupoprodazba na nedviznosti - Kompletno vnatresno enterierno ureduvanje- izrabotka na mebel po merka, pomos pri izborot na gotov mebel, bela tehnika, osvetluvanje - Organiziranje na prostorot po Feng Shui pravila - Izrabotka i realizacija na proekti so LED ili obicno osvetluvanje za delovni i stanbeni prostorii - Kompletno renoviranje
Vizitoni faqen e biznesit tonë
TC BEVERLY HILLS ul. Naroden Front SKOPJE Tregoje në hartë
076200776
https://www.capitolia.mk
CAPITOLIA HILL -Real Estate Agency
076200776
Leaflet
CAPITOLIA HILL  -Real Estate Agency
Deloven objekt so parking 0 MKD
LUX APARTMAN VODNO 211m2 1 300 EUR
STAN CENTAR 41m2 novogradba 46 500 EUR
NOV LOKAL CENTAR 70m2 1 250 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione