Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

STAN VO GRADBA VO AERODROM

43 700 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ПЕРФЕКТ 10 Jan 16:18 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Шифра: E-111392
Се продава стан во градба во Аеродром кај Тобако 2 38м2 на 5 кат со лифт. Градбата на зградата ќе биде готова најдоцна до декември 2020г.
Погледнете ја целосната понуда на нашата веб страна www.perfectestate.mk
Контакт: 078/262-954 078/262-254
е[email protected]
Leaflet
ПЕРФЕКТ
SE IZDAVA ODLICEN DELOVEN PROSTOR VO CENTAR -
SE IZDAVA PRAZEN STAN VO MICURIN 170 EUR
SE IZDAVA NAMESTEN STAN VO CENTAR 350 EUR
SE IZDAVA STAN VO KARPOS 3 450 EUR
Në fillim