Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

STAN VO N LISICE 84M2 SO 2 SPALNI NOVOGRADBA

67 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: House Imperial - Агенција за недвижности 05 Dhj 15:18 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
House Imperial - Агенција за недвижности
023232375, 078403325, 078403326
Leaflet
House Imperial - Агенција за недвижности
STAN VO AERODROM 68m2 SO 2 SPALNI RENOVIRAN 68 000 ЕУР
STAN VO AVTOKOMANDA 59m2 SO 1 SPALNA NOVOGRADBA 50 000 ЕУР
STAN VO KARPOS 1 67M2 2 SPALNI NAMESTEN 66 000 ЕУР
STAN VO CRNICE 43M2 SO 1 SPALNA 49 350 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се продава наместен стан во Ново Лисиче во близина на Т.Ц Лиса 71м2 со тераса + 13м2 на 7/7 кат (плоча па кров) со лифт и парно,има 2 спални соби.Новоградба
Шифра 20047

za pogolema ponuda na stanovi odete na sledniot link: www.pazar3.mk/HouseImperial1 ili na nasata web strana www.houseimperial.com
House Imperial - Агенција за недвижности
023232375, 078403325, 078403326
Leaflet
House Imperial - Агенција за недвижности
STAN VO CRNICE 79m2 SO 2 SPALNI RENOVIRAN 85 150 ЕУР
STAN VO D MAALO 88m2 SO 2 SPALNI NOVOGRADBA 92 400 ЕУР
STAN VO CENTAR 74M2 SO 3 SPALNI NOVOGRADBA 88 800 ЕУР
 STAN VO DEBAR MAALO 51m2 SO 2 SPALNI 67 500 ЕУР
Në fillim