Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan vo Novo Lisice

Shitet nga: Trajce 22 Gush 16:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Prodavam stan vo Novo Lisice karsi benzinskata makpetrol.Stanot e na prvi sprat so spalna,detska soba,dneven prestoj,trpezarija,kujna,2 kupatila i 2 terasi
cena po dogovor.
mob:078 846-402
Leaflet
Në fillim