Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

STAN VO NOVO LISICE

80 750 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ПЕРФЕКТ 29 Nën 13:24 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
ПЕРФЕКТ
SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO AERODROM 350 ЕУР
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO AERODROM 250 ЕУР
SE IZDAVA NAMESTEN STAN KAJ UNIVERZALNA SALA 500 ЕУР
SE IZDAVA CETVOROSOBEN STAN VO KARPOS 1 350 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Шифра: E-111414
Се продава четирисобен стан во Ново Лисиче кај ЕВН, 95 м2 на 2 кат со централно парно греење и со лифт. Станот располага со дневна соба со кујна и трпезарија и 3 спални соби.
Погледнете ја целосната понуда на нашата веб страна www.perfectestate.mk
Контакт: 078/262-954 078/262-254
е[email protected]
Leaflet
ПЕРФЕКТ
SE IZDAVA NOV DVOSOBEN STAN VO DEBAR MAALO 280 ЕУР
SE IZNJAMUVA DVOSOBEN STAN VO CENTAR 250 ЕУР
SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO CENTAR 500 ЕУР
Se izdava top opremen stan kaj Katolicka 300 ЕУР
Në fillim