Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan vo Novo Lisice

Shitet nga: Anastazija Dimova 29 Maj 10:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Delumno renoviran stan od 64 m2,vo Novo Lisice vednas posle raskrsnicata so Aerodrom.Vednas vseliv
Anastazija Dimova
078392585
Leaflet
Në fillim