Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan vo Reonski Centar Aerodrom

Shitet nga: Dejan 29 Maj 14:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Stan od 52m2 + balkon 4m2 + podrum od 6m2.
Leaflet
Në fillim