Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stanovi vo zavrsna faza 150m do Nova zeleznicka

Shitet nga: AVANGARD GRADBA 23 Maj 17:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Комплетна документација,
квадратури 50,57м2

Материјали :
Бетонско железо со сите потребни атести
- ПВЦ столарија(Германска) со термопан стакло
- Паркет (ХРАСТ) истружен и лакиран
- Керамички подни плочки 1 класа по избор
-Церсанит Санитарија 1 класа
-Медијапан мебели за купатило
-Параван со калено стакло за туш
- Батерии со 5 год гаранција
- Внатрешно врати дуплошперовани
- Надворешни сигурносни блиндор врати (Македонско производство)
- Надворешна Графитна Демит Фасада (БАУМИТ Австрија)
- Лифт(по проект)
AVANGARD GRADBA
070 216 421
Leaflet
Në fillim