Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

TROSOBEN STAN 63m2 Novo Lisice

990 EUR

Shitet nga: .. 03 Tet 08:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Продавам трособен 63 м2 стан во Ново Лисиче. (зграда Настел - кај Рамстор)
Станот е пред некоја година изграден.

Станот има голем ходник, 2 спални, дневна, кујна, трпезарија и убава тераса.
Има неколку француски прозорци, обични прозорци, бамбус паркет и централно парно.

Цената е 990 евра м2 за празен стан. Можност за договор за продажба на наместен со сите нови елементи во станот.

Паркинг место (едно или две) дополнително цена по договор.

Контакт телефон,
071504522
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione