Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Trosoben stan 63m2 vo Novo Lisice

1 030 EUR

Shitet nga: .. 22 Maj 11:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Продавам трособен 63 м2 стан во Ново Лисиче. (зграда Настел - кај Рамстор)
Станот е пред некоја година изграден.

Станот има голем ходник, 2 спални, дневна, кујна, трпезарија и убава тераса.
Има неколку француски прозорци, обични прозорци, бамбус паркет и централно парно.

Цената е за празен стан. Можност за договор за продажба на наместен со сите нови елементи во станот.

Паркинг место (едно или две) дополнително цена по договор.

Контакт телефон, без агенции
071504522
Leaflet
Në fillim