Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Trosoben stan so terasa i podrum nad igralisteto

80 000 EUR

Shitet nga: Dragan 16 Nën 19:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се продава реновиран стан во одлична состојба во Ново Лисиче. Станот има станбена површина од 72м2 + 7м2 тераса + 6м2 подрум, се наоѓа на 3 спрат (поткровје), без лифт. Станот се продава со клима уред. Доста простран и изобилува со светлина и мир. Составен е од отворен простор -голема дневна, кујна, трепезарија, со двоен пристап на тераса со поглед на игралиштето и парковите во населбата. Има две спални соби, две купатила, еден шпаиз и додатна просторија до кујната. Цената не е фиксна и може да се договара. Контакт на телефон
070 729968/070 486636.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione