Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

TROSOBEN STAN VO AERODROM DO KAPITOL

57 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Family House 21 Tet 15:17 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Family House
SE IZDAVA PRAZEN TROSOBEN STAN VO KOZLE 200 ЕУР
FAMILY HOUSE IZDAVA PRAZEN STAN VO TAFTALIDZE 2 600 ЕУР
TROSOBEN STAN VO AERODROM KARSI VERO 950 ЕУР
DVOSOBEN STAN VO K VODA BLIZU RAMPA 58 000 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
AGENCIJA FAMILY HOUSE PRODAVA TROSOBEN NERENOVIRAN STAN VO AERODROM VO BLIZINA NA KAPITOL MOLL.STANOT E NA 4/8 KAT SO LIFT SEVEROZAPADNA ORIENTACIJA.PO IMOTEN LIST 60 m2 + 4 m2 PODRUM.
CENA 57000 EU+ 1 % AGENCISKA PROVIZIJA
Family House
Aгенција за недвижности Family House
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Jane Sandanski 61 Tregoje në hartë
078430293 070335775
Family House
Se prodava stan od 86m2 vo reonski centar Aerodrom 920 ЕУР
SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO AERODROM-SKAJ SITY 330 ЕУР
SE IZDAVA PRAZEN TROSOBEN STAN VO ILINDEN 11 000 МКД
SE IZDAVA UBAV TROSOBEN STAN KARPOS 4-TC ANTIKO 300 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione