Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

TROSOBEN STAN VO AERODROM, NOVO LISICE

60 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: IMPULS AGENCIJA 05 Sht 00:32 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
IMPULS AGENCIJA
REPREZENTATIVEN DELOVEN PROSTOR VO DEBAR MAALO 2 000 EUR
PREKRASEN DVOSOBEN STAN NA VODNJANSKA 280 EUR
Stan od 85m2 vo Kozle 950 EUR
 PREKRASEN CETIRISOBEN STAN VO CENTAR 0 MKD
IMPULS AGENCIJA prodava trosoben nov stan vo Aerodrom, Novo Lisice kaj Makpetrol i Rasmtor (posledna 5-tka). Stanot e so povrshina od 58m2, dnavna so 2 spalni sobi, terasa, na prv kat so lift i parno. Se prodava kompletno opremen so nov mebel i bela tehnika (kako na slikite).
Vo cenata vleguva i podzemna garaza
Cena 60.000eur
Konrtakt telefon Dejan 075 424 130
IMPULS AGENCIJA
Најдобра услуга за недвижности
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Dimitrie Cupovski 10/12 Tregoje në hartë
+389 75 424 130
https://www.impuls.com.mk
IMPULS AGENCIJA
  Online
+389 75 424 130
Leaflet
IMPULS AGENCIJA
TROSOBEN NOV STAN VO KISELA VODA 300 EUR
 LUXUZEN 4SOBEN STAN VO TAFTALIDGZE  KAJ NOVA 400 EUR
DVOSOBEN STAN VO KARPOS 4 950 EUR
ULTRA LUXUZEN 3 SOBEN STAN CRNICHE 450 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione