Trosoben stan vo Novo Lisice

Shitet nga: Илија 06 Nën 00:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

950 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: АСНОМ 6
Sipërfaqe: 83 m2
Komuna: Aerodrom, Shkup
Станот се наоѓа во населбата Ново Лисиче во близина на Полициската станица и деловниот објект на Техномаркет.
Станот се наоѓа на 3-ти спрат, поткровје. Поседува солиден ергономски распоред на просториите и изработен е според градежните стандарди на ГП Илинден од 1990 година.
Станот е приклучен на централното парно греење БЕГ.
Поседува балконски поглед кон големиот зелен појас меѓу зградите, и се наоѓа на непосредна близина на паркинг.
Имотниот статус е регулиран со имотен лист и чиста историја со платени сметки за комуналии.
Сите заинтересирани може да се јават на телефонскиот број: 079 314 873 (или Viber на истиот телефонски број)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim