Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

UBAV STAN 57m2 AERODROM

57 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: CAPITOLIA HILL -Real Estate Agency 17 Shk 15:05 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
CAPITOLIA HILL  -Real Estate Agency
STAN VO KOZLE 72m2SO MAL DVOR 88 000 EUR
NOV STAN 64m2 Kisela Voda Cesma 1 150 EUR
Novogradba stan od 66m2 vo Centar  1 250 EUR
ODLICNA KUKA VO PRIPOR SO PIOGLED 250 000 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se prodava odlicen stan vo nas. Aerodrom vednas posle Zel. Stanica pokraj Vardar. Stanot e 50m2 i ima ubava terasa od 7m2. Edna splana soba. Orientiran itok. Kat 7/8 so lift. Sloboden golem parking so rampa pred zgrada.
CAPITOLIA HILL -Real Estate Agency
- Posreduvanje pri kupoprodazba na nedviznosti - Kompletno vnatresno enterierno ureduvanje- izrabotka na mebel po merka, pomos pri izborot na gotov mebel, bela tehnika, osvetluvanje - Organiziranje na prostorot po Feng Shui pravila - Izrabotka i realizacija na proekti so LED ili obicno osvetluvanje za delovni i stanbeni prostorii - Kompletno renoviranje
Vizitoni faqen e biznesit tonë
TC BEVERLY HILLS ul. Naroden Front SKOPJE Tregoje në hartë
076200776
https://www.capitolia.mk
CAPITOLIA HILL -Real Estate Agency
076200776
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione