Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Nov stan 94m2 vo Aerodrom

900 EUR

Shitet nga: ЕЛИНГ 06 Qer 09:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се продаваат нови станови во Аеродром наспроти Американ колеџ. Становите се 94м2 со три спални, дневна, трпезарија и кујна, ходник и 2 бањи.Слободни на 1ви и 2ри кат. Ориентација на становите: исток-југ. Становите се веднаш вселиви.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione