Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Odlicen stan vo Butel

38 000 EUR

Shitet nga: Дора 29 Nën 15:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
SE PRODAVA !!
Stan 62 m2 na prizemje na ubava lokacija vo Butel kaj ekonomsko.
Stanot e so 2 spalni sobi, 2 terasi, renoviran

Cena: 38.000 evra
Moze da go kupite so ucestvo od 4000 + 150 evra mesecna rata

Za povekje informacii okolu celosnata ponuda na stanovi, posetete ja nasata Facebook fan strana https://www.facebook.com/dorainvest/
Дора
078435926
Leaflet
Në fillim