Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SPECIJALNA PONUDA mesec Dekemvri od Dora Invest

0 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Dora Invest 28 Dhj 19:54 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Renoviran stan od 64m2  vo Cair 34 000 ЕУР
Stan od 75m2 vo Skopje Sever TOP PONUDA 48 000 ЕУР
Stan 31m2 vo Cair mnogu funkcionalen 21 000 ЕУР
CENTAR deloven za kancelarija 400 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Rabotite vo stranstvo...shtedite.. no nikogash ne mozete da zashtedite dovolno da mozete da kupite KOMFOR vo kesh...Nie Vi nudime plakjanje na rati a uzivanje VEDNASH!
DORA INVEST nudi specijalen popust vo mesec Dekemvri za licata koi rabotat nadvor od Makedonija.Luksuzni stanovi vo Skopje Sever od 90 do 115m2 so 2 i 3 spalni...golem salon...podzemni garazi..
Cista dokumntacija, VEDNASH VSELIVI!
SITE troshoci gi pokriva DORA INVEST, procenka, notar, danok na imot se na smetka na DORA INVEST.
Nikogash ne bilo polesno da kupite luksuzen stan od sonishtata so garancija za kvalitet!

Stanovite mozete da gi kupite so ucestvo i mesecna rata od 400 evra.
Podetalni informacii na tel.071 714 910 od 9-19 casot,ili pishete ni na Viber.

Nasata ponuda mozete da ja poglednete na fb stranata DORA INVEST
https://www.facebook.com/dorainvest/

EDINSTVENI NA PAZAROT
Dora Invest

Dora Invest
Продажба на станови.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Џон Кенеди - Чаир Tregoje në hartë
071714910
Dora Invest
071714910
Leaflet
Stan so ubav raspored 38 000 ЕУР
Se izdava luksuzen stan vo CENTAR 250 ЕУР
PONUDA  NOVI STANOVI SO KUPI KUKJA KUPI STAN PROEK 0 МКД
Mnogu ubav stan vo Topansko pole od 60m2 35 000 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione