Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Sprat od kukja

Shitet nga: vanco 20 Qer 02:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Prodavam sprat od kukja 120m2. (6 sobi, drvor, 3 tarasi, garaza.podrum)
Leaflet
Në fillim